09-8664306 רב-קווי
  • חוגים

בכל שאלה ועניין ניתן לפנות בטל': 09-8664306  בדוא"ל: [email protected] ובמקרים דחופים בנייד:0544660111 

חוג / אירוע מדריך / מרצה גיל יום / תאריך שעה מחיר
קפוארה א'-ב' ג'ני ביטרן א -ב שני וחמישי א'-ב' 17:45-18:30
250 ש"ח
קפוארה ג-ה ג'ני ביטרן ג-ה שני וחמישי 16:00-17:00
250 ש"ח
קפוארה ו-יב ג'ני ביטרן ו-יב שני וחמישי שני 18:30-19:30 חמישי 18:30-20:00
250 ש"ח
אקרובטיקה א'-ב' ג'ני ביטרן א'-ב' רביעי 16:30-17:15
180 ש"ח
אקרובטיקה ג'-ה ג'ני ביטרן ג'-ה' רביעי 17:15-18:15
180 ש"ח
אקרובטיקה נוער ג'ני ביטרן נוער רביעי 18:15-19:30
180 ש"ח
חבילת קפוארה: אימון תלת שבועי אקרובטיקה קפוארה ג'ני ביטרן
340 ש"ח
"גלים" בית ינאי שני גלים בית ינאי בית הספר לגלישה כל הגילאים שני 15:00-17:00
375 ש"ח
"גלים" בית ינאי שלישי גלים בית ינאי בית הספר לגלישה כל הגילאים שלישי 15:00-17:00
375 ש"ח
"גלים" בית ינאי חמישי גלים בית ינאי בית הספר לגלישה כל הגילאים חמישי 15:00-17:00
375 ש"ח
"גלים" בית ינאי יסודי + כל הגילאים שישי גלים בית ינאי בית הספר לגלישה כל הגילאים שישי 13:15-15:15
375 ש"ח
"גלים" בית ינאי חטיבה ותיכון שישי גלים בית ינאי בית הספר לגלישה חטיבה ותיכון שישי 09:00-11:00 , 11:00-13:00
375 ש"ח
"גלים נעורים" שני גלים נעורים בית הספר לגלישה כל הגילאים שני 15:00-17:00
375 ש"ח
"גלים נעורים" רביעי גלים נעורים בית הספר לגלישה כל הגילאים רביעי 15:00-17:00
375 ש"ח
"גלים נעורים" חמישי גלים נעורים בית הספר לגלישה כל הגילאים חמישי 15:00-17:00
375 ש"ח
"גלים נעורים" כל הגילאים גלים נעורים בית הספר לגלישה כל הגילאים שישי 13:30-15:30
375 ש"ח
"גלים נעורים" חטיבה ותיכון גלים נעורים בית הספר לגלישה חטיבה ותיכון שישי 09:00-11:00 , 11:00-13:00
375 ש"ח
גלישת גלים דו שבועי גלים בית ינאי בית הספר לגלישה כל הגילאים בתיאום 09-9668189 בתיאום 09-9668189
550 ש"ח
גלישת גלים דו שבועי גלים נעורים בית הספר לגלישה כל הגילאים בתיאום 09-9668189 בתיאום 09-9668189
550 ש"ח
רוגבי פעמיים בשבוע מועדון רוגבי הדרים ג'-ד' ה'-ו' ראשון ורביעי ג'-ד' 17:00-18:00 ה'-ו' 18:00-19:00
230 ש"ח
רוגבי פעם בשבוע מועדון רוגבי הדרים ג'-ו' ראשון 17:00-18:00
180 ש"ח
כדורעף בנות ג'-ד' זוהר שושן כהן שחקנית כדורעף בליגת העל ומאמנת נבחרת ישראל לכיתות ו-ז ג'-ד' שני 13:50-14:50
210 ש"ח
כדורעף בנות ה-ו זוהר שושן כהן שחקנית כדורעף בליגת העל ומאמנת נבחרת ישראל לכיתות ו-ז ה-ו חמישי 13:50-14:50
210 ש"ח
כדורגל בנות א'-ב' בהדרכת צוות מאמנים ובהנהלת אירית ואברתי אברהמי א-'ב' ראשון ורביעי 15:00-15:50
250 ש"ח
כדורגל בנות ג'-ה' בהדרכת צוות מאמנים ובהנהלת אירית ואברתי אברהמי ג'-ה' ראשון ורביעי 16:00-17:00
250 ש"ח
ג'ודו גן חובה בהדרכת: אור ותום רן, בית הספר לג'ודו בעמק חפר גן חובה ראשון 17:00-17:45
190 ש"ח
ג'ודו א'-ב' בהדרכת: אור ותום רן, בית הספר לג'ודו בעמק חפר א'-ב' ראשון וחמישי ראשון 17:45-18:30 חמישי 17:00-17:45
260 ש"ח
ג'ודו ג'-ד' בהדרכת: אור ותום רן, בית הספר לג'ודו בעמק חפר ג'-ד' ראשון וחמישי 16:00-17:00
260 ש"ח
דניס השרדות קב' מתחילים אבי זילברמן מאסטר בכיר בשיטה. ראשון ורביעי ראשון 16:00-17:00 רביעי 15:45-16:45
260 ש"ח
דניס השרדות קב' מתקדמים אבי זילברמן מאסטר בכיר בשיטה. ראשון ורביעי ראשון ראשון 17:00-18:00 רביעי 16:45-17:45
260 ש"ח
דניס השרדות פעם בשבוע- בתיאום אבי זילברמן מאסטר בכיר בשיטה. ראשון /רביעי בתיאום בתיאום
190 ש"ח
עילית קרב מגע א'-ג' מאסטר מתן בוכנר וסגל ההדרכה א'-ג' רביעי 16:45-17:30
180 ש"ח
עילית קרב מגע ד'-ו' מאסטר מתן בוכנר וסגל ההדרכה ד'-ו' רביעי 17:30-18:15
180 ש"ח
כדורגל גנים עודד מכנס גן חובה שני וחמישי 16:45-17:30
180 ש"ח
כדורגל א'-ב' עודד מכנס א'-ב' שני וחמישי שני וחמישי 16:00-16:45
230 ש"ח
כדורגל כיתה ג עודד מכנס ג'-ד' שני וחמישי 17:30-18:30
250 ש"ח
כדורגל כיתה ה'-ו' עודד מכנס ה'-ו'-ז' שני וחמישי 18:30-19:30
250 ש"ח
סדנת בנות מצווה מרים סטולוביץ' בנות מצווה ימי שני , אחת לחודש בהרשמה מראש בלבד 19:30
300 ש"ח
מחשבים וסייבר ג'-ד' בהדרכת: סייבר סקול ישראל ג'-ד' רביעי החוג מתקיים בבית ספר ויתקין- כיתת מחשבים 16:30-17:45
250 ש"ח
מודיעין סייבר ה-ו בהדרכת: סייבר סקול ישראל ה-ו רביעי החוג מתקיים בבית ספר ויתקין- כיתת מחשבים 17:45-19:00
250 ש"ח
ילדים לומדים סוסים חוות אביטל - בית ספר לרכיבה מערבית יסודי, תיכון בתיאום מראש בתיאום מראש בלבד098664306 // 052-3901530
540 ש"ח
סדנאות תיאטרון אורנה פורת- א'-ג' מורה מצוות סדנאות אורנה פורת א'-ג' שני 17:30-18:30
180 ש"ח
סדנאות תיאטרון אורנה פורת - ד'-ו' מורה מצוות סדנאות אורנה פורת ד'-ו' שני 16:00-17:30
250 ש"ח
עיצוב אופנה סטודיו RE:MAKE עיצוב תרבות מיחזור בניהולה של אירית לב זוהר א'-ד' ראשון 17:15-18:00
220 ש"ח
אומנות שימושית סטודיו RE:MAKE עיצוב תרבות מיחזור בניהולה של אירית לב זוהר א'-ד' ראשון א-ו ב 18:00-19:00
220 ש"ח
קורס צילום INSIGHT רוני ספיבק ד' ומעלה חמישי 16:30-18:00
975 ש"ח
קרמיקה עם שרונה שרונה א'-ד' רביעי 16:00
230 ש"ח
ציור קומיקס ויצורי פנטזיה שלמה בן שושן 8 ומעלה חמישי 16:30-17:30
210 ש"ח
מבוכים ודרקונים שלמה בן שושן 8 ומעלה חמישי 17:45-19:00
190 ש"ח
שחמט יוסי אזולאי מתחילים- רב גילאי שני 17:00-17:45
210 ש"ח
שחמט יוסי אזולאי מתקדמים רב גילאי שני 16:15-17:00
210 ש"ח
טיסנאות ירון חבוב א'-ב' , ג'-ד' ראשון החוג מתקיים בבית הפיס א'-ב' 13:50-14:50 // ג'-ד' 12:45-13:45
210 ש"ח
ילד טבע, חוג סיור של החברה להגנת הטבע מדריך מטעם החברה להגנת הטבע. א-ג, ד'-ו' יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך
165 ש"ח
גיטרה רב גילאי בתיאום 50 ד' בתאום מראש 09-8664306
450 ש"ח
מרכז מוסיקה חודש ניסיון רב גילאי בתיאום בתיאום
450 ש"ח
תופים שלומי רב גילאי רביעי בתיאום מראש 054-4928890 בתאום מראש 50 ד' פרטני
450 ש"ח
פיתוח קול דלית פרידמן רב גילאי חמישי בתאום
450 ש"ח
פסנתר ז'ניה פרטלמייסטר רב גילאי ראשון בתאום
450 ש"ח
הרכב ווקאלי דלית פרידמן רב גילאי חמישי בתיאום
260 ש"ח
חלילית דלית פרידמן כיתה א' חמישי 16:00
210 ש"ח

המיוחדים שלנו

מועדון ארוחת הבוקר עונה 3
מועדון ארוחת הבוקר עונה 3

ימי שני 10:00 ארוחת בוקר 10:30 הרצאה/מפגש/פעילות מפגש ראשון בתאריך 23.9.19

עולים לא' חוף חפר 27.8.19
עולים לא' חוף חפר 27.8.19

טקס עולים לא' 27.8.19 בחצר האחורית בואו בשמחה